بهترین قالب های فارسی وردپرس برای مجله و سایت های خبری

قالب خبری وردپرس

قالب خبری وردپرس به آندسته از قالب هایی اطلاق میشوند که سبک ططراحی و نمایش مطالب آنها کاملا بهینه سازی شده است برای نمایش اخبار , مقالات , محصولات دیجیتال و …….. البته وقتی صحبت از قالبهای خبری میشود منظور این نیست که صرفا میود این قالب را در یک سایت اخبار استفاده کرد . بلکه منظور سبک کلی قالب میباشد که به سبک خبری معروف شده است .

 

قالب خبری چند منظوره وردپرس

برخی از قالب های خبری وردپرس طوری طراحی شده اند که کاملا برای نمایش اخبار اختصاصی سازی شده اند ولی برخی از آنها سبک طراحی چند منظوره را دارند . که میتوان از آنها حتی در یک فروشگاه اینترنتی یا یک سایت شرکتی استفاده کرد . قالبی که امروز براتون آماده کرده ایم قالب مجله خبر میباشد که در دسته بندی قالب وردپرس خربی و چند منظوره طبقه بندی میشود .

 

قیمت قالب خبری وردپرس

قالب های خبری وردپرس در نسخه های پرمییوم و بین فروشنگان ایرانی قالب وردپرس از حدود 30000 تومان تا 200000 تومان میباشد . وبسایت مکس پرس در مراحل ابتدایی حیات خود بوده و از اینرو میتوانید کلیه قالب های خبری موجود را با قیمت فقط 15000 تومان خریداری کنید . برای خرید با شما 09332978858 تماس بگیرید.

 

قالب های خبری وردپرس موجود در فروشگاه مکس پرس

خیلی از قالب های موجود ما هنوز در سایت بارگذاری نشده اند . ولی در گروه قالب های خبری هم اکنون میتوانید برای خرید قالبهای خبری وردپرس زیر با ما تماس بگیرید.

قالب خبری وردپرس فوتکا

قالب خبری نانو مگ وردپرس

قالب وردپرس خبر بازار

قالب مجله خبری صدا

قالب حرفه ای خبری وردپرس گود نیوز

قالب خبری صحیفه

قالب خبری مولتی نیوز

تم خبری وردپرس جریده

تم وردپرس خبری روزنامه

قالب مجله هوشمند

پوسته خبری وردپرس مجله 7

قالب حرفه ای و چند منوظره خبری وردپرس فالکون

قالب وردپرسی راش

همه قالب های ذکر شده را فقط و تنها فقط میتوانید با 15000 تومان از ما بخواهید .

 

قالب وردپرس مجله

قالب های مجله نوعی از قالب های خبری وردپرس میباشند که امکانات زیادی برای نمایش دسته بندی موضوعات و محصولات سایت دارند . در یک قالب وردپرس مجله شما اصولا باید گزینه های مختلفی برای نمایش کتگوری محتواهای سایت داشته باشید . این پارامترها باعث میشوند که یک پوسته وردپرس در دسته بندی قالب مجله وردپرس قرار گیرد .

 

مهمترین مزیت قالب های وردپرس مجله

مزیت ها و ویژگیهایی مهمی که باید در خرید پوسته های مجله وردپرس به آنها دقت کنید : قالب وردپرس مجله باید خیلی سریع و کم حجم باشد . یک مجله خبر وردپرس باید از amp پشتیبانی کند . و در نهایت اینکه قالب وردپرس مجله باید دسترسی های ساده ای برای کاربران سایت در نظر گرفته باشد .

قالب وردپرس مجله خبر

این قالب همانگونه که عرض شد یک قالب حرفه ای و چند منظوره وردپرس میباشد که به طرز شگفت انگیزی قابلیت چندمنظوره شدن را داره . یعنی براحتی و با چنک کلیک و تغییر تنظیمات قالب وردپرس مجله خبر میتوانید ظاهر آن را طوری عوض کنید که اصلا نشه تشخیص داد این قالب خبری باشه . این قابلیت باعث شده تا قالب مجله خبر وردپرس را بتوان در ردیف برترین قالب ها به لحاظ قابلیت تغییر ظاهر قرار داد.

 

موارد استفاده از قالب خبری مجله خبر

اگر سایت شما در هر یک از زمینه های زیر فعال است خریدن این قالب خبری وردپرس را به شما توصیه میکنیم.

  • سایت خبری
  • سایت فناوری اطلاعات و مجله ای
  • سایت دانلود
  • فیلم و موزیک
  • آموزشی

امکانات قالب مجله خبر

پنل مدیریت بسیار ویژه و توانایی در قالب مجله خبر وردپرس خواهید داشت . با نصب بسیار راحت و تنها با چند کلیک ساده هر تغییری را که بخواهید میتوانید در ظاهر سایت خودتان براحتی اعمال کنید .

پنل مدیریت قالب مجله خبر وردپرس

سرعت لود قالب مجله خبری وردپرس

اصلا انتظار از تمام سایت های خبری کم حجم بودن و سرعت بالای لود صفحات میباشد . و اگر یک قالب خبری وردپرس سرعت لود خوبی نداشته باشد حتی اگر دنیای امکانات باشد ارزشی ندارد . سرعت لود قالب مجله خبر وردپرس بسیار عالی است.

سئو و بهینه سازی قالب مجله خبری وردپرس

قالب مجله خبری وردپرس واکنش بسیار ایده آلی به فرایند های سئو و بهینه سازی سایت دارد . این قالب توسطکارشناسان بهینه سازی سئومیر کاملا تست شده است و تمام تست های خزش ربات های جستجو را با گرید عالی پاس کرده است .

اسلایدر قالب وردپرس خبری مجله

شما علاوه بر امکان نصب و استفاده از انواع افزونه های حرفه ای اسلایدر مانند رولوشون , لایر اسلایدر و … در قالب وردپرس خبری مجله بصورت پیشفرض امکان تعریف و استفاده از 5 نوع اسلایدر شیک و حرفه ای ویژه سایت های خبری را دارید .

اسلایدر قالب مجله خبر

هیدر و منوهای قالب وردپرس خبری

امکانات طراحی بسیار گسترده ای برای قسمت هیدر قالب وردپرس خبری مجله در نظر گرفته شده است . همچنین در این قالب وردپرس خبری شما 5 جایگاه مجزا برای تعریف منو های سایت را دارید که میتواند به تمامی نیازهای شما برای طراحی هیدر و منوهای سایت پاسخ دهد .

وضعیت رسپانسیو قالب خبری وردپرس

قالب های خبری وردپرس باید کاملا رسپانسیو باشند والا نمیتوانند نظر مساعد گوگل را بدست آورند . این قالب خبری وردپرس در ردیف قالب های سوپر رسپانسیو وردپرس طبقه بندی میشود . و همه قسمت های آن برای استفاده در دستگاه های موبایل و تبلت کاملا بهینه سازی شده اند.

 

امکان ارسال خبر توسط کاربران در قالب مجله خبر بدون ورود به پنل وردپرس

از دیگر امکانات شاخص قالب مجله خبر وردپرس میتوان به امکان ویژه آن برای ارسال خبر توسط کاربران سایت بدون نیاز به ورود به پنل وردپرس میباشد .

 

پشتیبانی از ووکامرس در قالب خبری مجله وردپرس

این قالب بصورت کامل از پلاگین مدیریت فروشگاه ووکامرس وردپرس پشتیبانی میکند و الگوهای جالبی برای نمایش محصولات دارد .بطور کلی مکس پرس خرید این قالب وردپرس مجله خبر را به شمال توصیه میکند.

29 Apr 2019