فروش افزونه های کاربردی وردپرس - نسخه های فول پرمیوم

افزونه وردپرس

تقریبا شما به دنبال اضافه کردن هر امکان تازه به سایتتان باشید نیاز به استفاده از افزونه وردپرس میباشید . یک افزونه وردپرس براحتی میتواند قابلیت های موردنظرتان را به سایت شما اضافه کند . اما مشکل عمده ای که وبسایتهای فارسی زبان وردپرسی با افزونه ها دارند دو مورد است که عبارتند از قیمت بالای افزونه های پولی وردپرس و عدم سازگاری آنها با زبان فارسی راست به چپ . که ما هر دو مشکل را از پیش پای شما عزیزان برداشته ایم.

خرید افزونه وردپرس

ما ادعا نمیکنیم بهترین مکان و به نوعی مرجع افزونه وردپرس هستیم . ولی همواره و از بدو تاسیس این فروشگاه اینترنتی در تلاش بوده ایم تا بتوانیم بهترین کیفیت خودمان را ارائه دهیم . با خرید افزونه وردپرس از فروشگاه ما به جمع هواداران باشگاه تازه تاسیس وردپرس بپیوندید.

 

 
 

افزونه رایگان وردپرس

ما علاوه بر محصولات و افزونه هایی که در فروشگاه و جهت خرید گذاشته ایم در قسمت مقالات آموزشی اقدام به معرفی کامل کارکردهای افزونه های رایگان وردپرس هم میکنیم . که میتوانید آنها را ببینید.

 

فروش انواع پلاگین وردپرس

تیم نرم افزاری مکس پرس همواره فعال است تا شما بتوانید از فروشگاه اینترنتی ما با قیمت بسیار مناسب افزونه و پلاگین های مورد نظرتان را خریداری نمایید . پس عزیزان من اصلا نگران نباشید چون ما نسخه های گران پلاگین های وردپرس را با قیمت مناسب در اختبار شما میگذاریم.

 

افزونه وردپرس PREMIUM

نسخه های premium افزونه های مورد نیازتان را از ما بخواهید . هم اکنون در وبسایت مکس پرس میتوانید 125 افزونه premium و نسخه پولی افزونه های معروف را با قیمت بسیار کمتر از نسخه اصلی و کاملا راست چین شده خریداری کنید.

29 Apr 2019